Porównywarka grzejników kanałowych wszystkich znaczących marek na rynku

Szerokość:
Głębokość:
Długość [cm]:
Moc [W]:
Opcje: grzejnik z wentylatorem:    Cena z instalacją - 8% VAT:

Kontakt

Chętnie pomożemy dobrać grzejniki

+48 662 293 216

grzejniki-kanalowe@departamentpromocji.com

Porównaj grzejniki

O nas

Witamy Państwa

Nasza firma zajmuje się wyłącznie sprzedażą grzejników kanałowych - od 2009 roku.

Dzięki tej specjalizacji oferujemy Państwu kompetencje i fachowe informacje na wysokim poziomie - w przeciwieństwie do sprzedawców z ogólnych hurtowni instalacyjnych.

U nas mają Państwo unikalną możliwość natychmiastowego porównania parametrów podobnych grzejników od wszystkich liczących się producentów.

Dzięki temu nie muszą Państwo szukać godzinami po sieci różnych opcji i porównywać zagmatwanych parametrów dla wyboru najlepszego dla Was rozwiązania z obawą, że gdzieś jeszcze był "kruczek".

Sami dokonują Państwo oceny priorytetowego parametru i odpowiedniego wyboru w zależności od tego co jest dla Was najważniejsze: czy cena, czy czas dostawy, czy marka, a może idealne dopasowanie do kanału lub dokładny zakup wg projektu.

Ceny zawsze mamy na pewno najlepsze - nisza i specjalizacja - dla każdej marki. Nie stosujemy gry typu niższa cena grzejnika, a następnie zawyżona osprzętu itp. co zdarza się u konkurencji.

Posiadamy pełen asortyment, w niektórych przypadkach możliwe jest wykonanie niestandardowych zmian w konstrukcji.

Sukcesywnie będziemy dokładali coraz więcej aukcji.

Płatności są realizowane jako 100% przedpłaty lub 30% zaliczki i dopłata przy odbiorze - do ustalenia. Taka procedura jest konieczna ze względu na wykonywanie grzejników na zamówienie przez wszystkich producentów. Wpłaty realizowane na podstawie faktury pro forma. Po dostawie wysyłana jest sprzedażowa.

Możliwy jest także wystawienie faktur eksportowych.

Dostawy realizowane mogą być na terenie całego kraju po określeniu adresu inwestycji i dodatkowych ustaleniach. Niestety nie zawsze jest to opłacalne.

Dostarczamy towar transportem fabrycznym lub własnym. Praktycznie nie korzystamy z firm kurierskich, ponieważ nie ma w Polsce firmy, która wzięłaby odpowiedzialność za taką przesyłkę (przy akceptowalnych kosztach) żadna firma nie chce ubezpieczać takich przesyłek. Wysyłka kurierem to zawsze uszkodzenia.

Pracujemy wg starych, nieagresywnych zasad handlowych, z główna myślą - mały zysk i większy obrót.

Doradzamy tak, aby Klient był zadowolony. Mając w ofercie różne marki nie musimy preferować żadnej z nich, a każda ma swoją specyfikę, którą jasno przedstawiamy.

Godziny pracy

Poniedziałek:8:00 - 21:00
Wtorek:8:00 - 21:00
Środa:8:00 - 21:00
Czwartek:8:00 - 21:00
Piątek:8:00 - 21:00
Sobota:8:00 - 21:00
Niedziela:8:00 - 21:00

Kontakt

Departament Promocji Artur Lewandowski
ul. Begonii 11a, Wolica, 05-830 Nadarzyn
NIP: 534-183-67-65, TEL: +48 662 293 216
grzejniki-kanalowe@departamentpromocji.com
Powered by INTERMEDIANET
Copyright © 2014 Departament Promocji